Články [1]

Masáž hlavy proti vypadávání vlasů

Masáž hlavy se ukazuje být efektivním prostředkem, který dokáže příznivě působit proti vypadávání vlasů. Při splnění určitých podmínek při masáži se dosahuje až zázračných výsledků, zejména při aplikaci dalších metod boje proti alopecii neboli plešatění.

Při masáži, např. v kadeřnictví nebo v masážním salónu, dochází ke zlepšování krevního oběhu a tím pádem i k lepšímu zásobování vlasových pouzder neboli folikul kyslíkem a živinami. Současně se pokožka hlavy tonizuje, vlasy dostávají více výživy a zvyšuje se rovněž účinnost vlasových prostředků.


[11.2.2013, www.masaz-brno.eu

Jak pomáhá lymfatická masáž

Lymfatický systém je důmyslná síť cév, podobných těm krevním. Hlavním posláním lymfatického systému je odvádění odpadních metabolických produktů, vody, iontů, bílkovin a také cizorodých látek a choroboplodných zárodků z tkání.

Mnoho žen často ani netuší, že se dá pomocí lymfatické masáže účinně pomoci při mnoha nepříjemných zdravotních problémech, protože lymfatickou masáž považují jen za jakousi kosmetickou proceduru, která pomáhá řešit např. celulitidu.


[27.1.2013, www.novinky.cz

Posílení imunity, houba Reishi a probiotika

Slovo imunita je často skloňováno během zimního období v článcích o zdraví. Není se čemu divit. Mnoho z nás od podzimu do jara počítá dny, během kterých jsme my a členové naší rodiny úplně zdraví. Ano, proti chřipce se můžeme nechat naočkovat. To nás ale neochrání před virózou či angínami.

Daleko přirozenější a účinnější je často opomíjená prevence a celkové posilování imunity neboli obranyschopnosti organismu. Mezi skutečné hity patří doplňky stravy obsahující sušenou houbu Reishi a širokospektrální probiotika. Proč právě Reishi a probiotika?


[15.1.2013, www.health.com

Jak předcházet pálení žáhy

Pálení žáhy náš život sice přímo neohrožuje, ale je nepříjemné a kdo se s ním již setkal, ví, že dokáže hezky potrápit. Pokud mu chcete předcházet, postačí i drobnější změna denního režimu a stravování rozšířeného o doplňky stravy. Na stránkách Health.com najdete pomoc a praktické rady, které jsou přínosem také pro zlepšení Vašeho celkového zdraví.

Pálení žáhy může mít různé příčiny a určitě se mu dá také předcházet. Opakuje-li se však častěji a v pravidelnějších intervalech, je dobré začít problémy s pálením žáhy vhodným způsobem řešit. V nejtěžších případech je nutná pomoc lékaře, protože se může jednat o závažnější zdravotní problém, jako jsou např. žaludeční vředy.


[10.1.2013, www.lifesaver.cz

Masáže v Brně

Mezi nejstarší a nejpřirozenější léčebné metody, které nám pomáhají udržovat zdravý a přirozený stav našeho těla, patří masáže. Existuje mnoho masážních metod, od klasických až po úzce specializované.

Ať už se rozhodnete vyzkoušet jakýkoliv typ masáže v Brně, bude po nich Vaše tělo uvolněnější a aktivnější. Pravidelnými masážemi se můžete vyhnout i stresu, depresím, migréně, bolestem zad, kloubů a svalů.masaz-brno.eu © 2020 | mapa webu | licence ShutterStock.com: [1] [2] [3]