Jak na prodlužování řas

Pro ženy, které nejsou spokojeny se svými krátkými, řídkými či nevzhledně vypadajícími řasami, představujeme na trhu sérum na růst řas Beauty Lashes. Stále více žen používá jako náhradu svých vlastních řas, řasy umělé. Je to ale nutné? Nepoužívejme zdraví škodlivá lepidla a nezatracujme svou vlastní přirozenost. Sérum na růst řas Beauty Lashes je důkazem toho, že prodlužování řas nemusí mít dopad na zdraví a krásu přírodních řas a není potřeba docházet do kosmetických zařízení, kde strávíme mnoho času a utratíme hodně peněz.

Metody prodlužování řas

Bohužel nejčastěji používanou metodou jak prodloužit své řasy je metoda nalepování umělých řas. Je zde ale řada nevýhod, mezi které patří zejména obtížná aplikace, riziko alergické reakce nebo také nepřirozená délka řas. Jedná se o jednorázové prodloužení a v případě běžného používání může dojít k opačnému efektu na řasách vlastních.

Přirozenější a hlavně šetrnější metodou se nabízí růstové sérum na řasy. Pomocí této metody docílíte hustších a delších řas nanášením séra přímo na řasy v pohodlí domova. Nehrozí zde žádné poškozování řas, či jeho okolí a prodloužení je trvalé a přirozené.

Lepení řas metodou řasa na řasu

Touto metodou prodlužování řas se rozumí nalepování každé řasy zvlášť a existují dvě varianty. První z nich je, že na každou řasu je nalepena delší umělá řasa. Jde tedy pouze o prodloužení dosavadních řas. Druhým způsobem se na každou řasu nalepí umělých řas více, takže zde nedochází pouze k prodloužení, ale i k většímu objemu.

Tato metoda zajistí prodloužení řas na několik týdnů, ovšem je zde také řada nevýhod. Kvůli nutnému doplňování metoda zabírá nejenom čas, ale samozřejmě také peníze.

Kapky na prodloužení řas

Pomocí kapek Beauty Lashes dosáhnou Vaše řasy větší délky, zhoustnou, budou tmavší, zpevněné a maximálně vyživované. Pouze tak budete vypadat přirozeně a budete se moci chlubit vlastními dlouhými a zdravými řasami.

Aplikace je velmi jednoduchá, stačí pouze jedenkrát denně nanést malé množství na horní víčko ke kořenům řas. Není nutné nanášet na spodní řasy, protože pomocí mrkání se stimulátor přenese i tam. Součástí balení je houbičkový aplikátor, který zajistí ještě pohodlnější a přesnější nanášení. Před aplikací je nutné víčko umýt a odstranit mastnotu. Po zaschnutí stimulátoru můžete přejít k nanesení řasenky, stínů či linky.

První výsledky přicházejí po několika týdnech a ve třetím až čtvrtém měsíci se projevuje maximální účinek.

Sérum na řasy Perfect Lashes Keratin

Pro ještě větší účinek kapek Beauty Lashes je možné přidat Perfect Lashes Keratin. Ten docílí lepší pevnosti a kondice Vašich řas. Jde vlastně o řasový kondicionér, který regeneruje a vyživuje. Nanášení je stejné jako u kapek Beauty Lashes. Není ovšem nutné nanášet každý den, ale je možné aplikaci provést jednou za dva dny.

autor článku: Gabriela Zmeškalová; 4.7.2014

ukázka prodloužení řas

masaz-brno.eu © 2020 | klíčové fráze: prodlužování řas